Ota yhteyttä

Heräsikö sinulla kysymyksiä siivousjärjestelmistämme tai haluatko antaa meille palautetta? Jaamme mielellämme osaamisemme ja kokemuksemme kanssasi. Ota meihin yhteyttä alla olevalla lomakkeella.

Etsi lähin Vileda Professional aluepäällikkö

Palvelemme asiakkaitamme ympäri maailman. Syötä alle maa ja postinumerosi, niin löydät sinua lähinnä palvelevan Vileda Professional aluepäällikön.

Petteri Enne

Kenttämyyntipäällikkö
Palveluliikkeet, Pesulat, Itä-Suomi

+358 424 286 618 Petteri.Enne@fhp-ww.com

Jussi Kotomäki

Tuotepäällikkö
Pohjoismaat

+358 424 286 627 Jussi.Kotomaki@fhp-ww.com

Anne Lähteenmäki

Aluepäällikkö Keski-Suomi
Etelä- ja Pohjois-Savo, Etelä- ja Pohjois-Karjala

+358 400 258 548 Anne.Lahteenmaki@fhp-ww.com

Päivi Sihvonen

Myyntijohtaja Suomi
Viro, HoReCa

+358 424 286 614 Paivi.Sihvonen@fhp-ww.com

Sami Suominen

Aluepäällikkö Varsinais-Suomi
Satakunta, Kanta-Häme, Pirkanmaa, Ahvenanmaa

+358 424 286 286 Sami.Suominen@fhp-ww.com

Henrik Lehelä

Markkinointikoordinaattori

+358 424 2861 Henrik.Lehela@fhp-ww.com

Petri Huotari

Aluepäällikkö Pohjanmaa
Oulu, Kainuu

+358 424 286 285 Petri.Huotari@fhp-ww.com

Jarmo Konttila

Aluepäällikkö Uusimaa
Päijät-Häme, Kymenlaakso

+358 424 286 631 Jarmo.Konttila@fhp-ww.com

Jaana Himberg

Avainasiakaspäällikkö
Palveluliikkeet

+358 424 2861 Jaana.Himberg@fhp-ww.com

Juha Salin

Maajohtaja Pohjoismaat
Baltia

+358 424 286 650 Juha.Salin@fhp-ww.com

Freudenberg Home and Cleaning Solutions Oy

Alberga Business Park
Bertel Jungin aukio 1
02600 Espoo

+358 424 286 625 asiakaspalvelu@fhp-ww.com

Asiakaspalvelu


Puh. +358 424 286 625
Puh. +358 424 286 628

asiakaspalvelu@fhp-ww.com